Rekrutacja zakończona, testy zrobione, grupy poukładane, rodzice poinformowani, a więc możemy startować z nauką języków!

Z uwagi, że uczniom klas czwartych wiatr rozwiewa właśnie włosy nad morzem (są na Zielonej Szkole 😉 ), z zajęciami ruszymy 3 października 2022 r. Do końca grudnia zostało zaplanowanych 10 spotkań po 1,5 godziny. Plan zajęć znajduje się w zakładce PLANY ZAJĘĆ – JĘZYKOWCY. Uwaga dla grup mających zajęcia w poniedziałki: 31 października zajęć NIE BĘDZIE!

Wszystkim rodzicom przypominam, że składając formularz zobowiązali się do przestrzegania Regulaminu Uniwersytetu Dziecięcego, także w imieniu swoich dzieci. Dla tych, którzy w emocjach nie przeczytali go dokładnie, polecam tę lekturę 🙂 Nieobecności dzieci trzeba usprawiedliwiać, lektorzy poinformują w jaki sposób, ale jeśli dzieci zapomną, to Państwu zawsze pozostaje kontakt e-mailowy jezykowcy@ujw.pl. W przypadku licznych nieusprawiedliwionych nieobecności, będziemy zmuszeni skreślać słuchaczy 🙁 a bardzo tego nie chcemy.

W razie pytań, prosimy o kontakt e-mailowy.

Organizatorzy

Logo Uczelnia Jana Wyżykowskiegp
logo GMINA POLKOWICE - Serce Zagłębia Miedziowego

Polish your English!

Naukowe paliwo