logo MATMALAND na białym tle

Zajęcia w module Matmaland są bezpłatne dla uczestników. Program jest finansowany ze środków Gminy Polkowice.

 

O programie

Matmaland to program, dzięki któremu miłośnicy matematyki rozkochają się w niej jeszcze bardziej a Ci, którzy matmy trochę się boją, dowiedzą się, że zabawa z nią rozwija i może sprawiać frajdę. Gry, przyrządy i doświadczenia matematyczne wykorzystane na zajęciach pokażą zastosowanie wiedzy matematycznej w życiu codziennym i rozwiną każdego z uczestników.

Warsztaty odbywają się w małych grupach w Uczelni przy ul. Skalników 6b w Polkowicach, raz w tygodniu w czwartki, wg. ustalonego harmonogramu i trwają 60 min.

Adresaci

Dzieci zameldowane na terenie gminy Polkowice i uczęszczające do klas IV-VIII szkoły podstawowej.

Termin i zasady rekrutacji

Rekrutacja do modułu została zakończona.

Rekrutacja prowadzona jest wyłącznie online za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego. Szczegóły rekrutacji znajdują się w Regulaminie. Nie prowadzimy przyjmujemy zgłoszeń osobistych, telefonicznych i e-mailowych.

Liczba miejsc

Brak wolnych miejsc.

W trakcie rekrutacji liczyła się kolejność zgłoszeń. E-mail z potwierdzeniem poprawnie złożonego formularza generowany jest automatycznie i nie jest potwierdzeniem przyjęcia dziecka do modułu. O wynikach rekrutacji poinformujemy e-mailowo na adres podany w formularzu zgłoszeniowym. Dzieci niewpisane na listę słuchaczy, zostaną wpisane na listę rezerwową.

Regulamin

Przed wypełnieniem formularza, prosimy o zapoznanie się z Regulaminem UD UJW.

Formularz rekrutacyjny

Formularz nie jest aktywny, gdyż rekrutacja została oficjalnie zakończona.

Organizatorzy

Logo Uczelnia Jana Wyżykowskiegp
logo GMINA POLKOWICE - Serce Zagłębia Miedziowego

Polish your English!

Naukowe paliwo