logo ODKRYWCY na białym tle

Zajęcia w module Odkrywcy są bezpłatne dla uczestników. Program jest finansowany ze środków Gminy Polkowice.

 

Młodzi Odkrywcy uczestniczą w warsztatach, poznając tajniki nauki oraz ciekawostki otaczającego nas świata. Podczas wykładów mają możliwość spotykać się z pasjonatami z różnych dyscyplin naukowych. Dzieci wyjeżdżają także na wycieczki edukacyjne. W trakcie zajęć zgłębiają zawiłości astronomii, przyrody, chemii, mechaniki, ekologii, anatomii i wielu innych dziedzin.

Zajęcia odbywają się w Uczelni Jana Wyżykowskiego przy ul. Skalników 6b w Polkowicach, w weekendy, najczęściej raz w miesiącu, wg. ustalonego harmonogramu zjazdów.

Adresaci

Dzieci zameldowane na terenie gminy Polkowice i uczęszczające do klas II-V szkoły podstawowej.

Termin i zasady rekrutacji

Rekrutacja została zakończona.

Rekrutacja prowadzona jest wyłącznie online za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego, który aktywowany jest wyłącznie ww. wskazanych terminach rekrutacji. Szczegóły rekrutacji znajdują się w Regulaminie. Nie prowadzimy przyjmujemy zgłoszeń osobistych, telefonicznych i e-mailowych.

Liczba miejsc

Rekrutacja została zakończona.

W trakcie rekrutacji liczy się kolejność zgłoszeń. E-mail z potwierdzeniem poprawnie złożonego formularza generowany jest automatycznie i nie jest potwierdzeniem przyjęcia dziecka do modułu. O wynikach rekrutacji poinformujemy e-mailowo na adres podany w formularzu zgłoszeniowym. Dzieci niewpisane na listę słuchaczy, zostaną wpisane na listę rezerwową.

Regulamin

Rekrutacja prowadzona jest wyłącznie online za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego, który aktywowany jest wyłącznie ww. wskazanych terminach rekrutacji. Przed wypełnieniem formularza, prosimy o zapoznanie się z Regulaminem UD UJW.

Formularz zgłoszeniowy

Formularz nie jest aktywny, gdyż rekrutacja została oficjalnie zakończona.

Organizatorzy

Logo Uczelnia Jana Wyżykowskiegp
logo GMINA POLKOWICE - Serce Zagłębia Miedziowego

Polish your English!

Naukowe paliwo