4 listopada kolejne zajęcia :)
Maria Paszkowska2017-10-30T14:23:47+01:00Już w najbliższą sobotę spotykamy się znowu w UJW. Podczas zjazdu dzieci będą miały niepowtarzalną [...]
Już w najbliższą sobotę spotykamy się znowu w UJW. Podczas zjazdu dzieci będą miały niepowtarzalną [...]
Już jutro, 14 października, kolejna wycieczka edukacyjna Uniwersytetu Dziecięcego UJW. Tym razem jedziemy do Hydropolis: [...]
W ostatni dzień września w Uczelni Jana Wyżykowskiego było bardzo tłoczno, bo oprócz dorosłych studentów w [...]
Początek semestru na Uniwersytecie Dziecięcym mamy bardzo intensywny i ponownie spotykamy się już 30 września. [...]
Już za chwilkę, już za momencik… widzimy się 16 września o 9:45! Tym razem mamy [...]
Terminy zjazdów na kolejny semestr mamy już zaplanowane! Spotykamy się w tym samym składzie co [...]
13 czerwca 2017 r. w Uczelni Jana Wyżykowskiego była eksplozja setek piłeczek! Jak to możliwe? [...]
Jak zwykle było ciekawie i bardzo naukowo. 10 czerwca 2017 r. dzieci zgłębiły tematy z [...]
AKTUALIZACJA! Spotykamy się w sali A407 🙂 Na początek przed słuchaczami wyzwania z nauk przyrodniczych a [...]
Kolejna bardzo pracowita sobota za nami 🙂 20 maja odbyły się przedostatnie w semestrze letnim [...]